sklep fotograficzny Foto-Net
Kamera Blackmagic Micro Studio Camera 4K

Kamera Blackmagic Micro Studio Camera 4K

Numer produktu: 54443
Data premiery: 2018-10-01
brak na magazynie
Ocena produktu: 4.6/5 (1 ocen) oceń
RATY 12 x 476 PLN Zakupy ratalne
Nasza cena: 5100.00 PLN z VAT

galeria

18101110411_ec228f.jpg18101110411_9279fc.jpg18101110411_9f77ee.jpg18101110411_ee99e2.jpg
Najmniejsza kamera filmowa na świecie z innowacyjnym systemem kontroli!

Prezentujemy kamerę Blackmagic Micro Cinema Camera, miniaturową kamerę filmową standardu Super 16mm, zaprojektowaną do pracy w miejscach niedostępnych dla innych konstrukcji! Rewolucyjny port rozbudowy wyposażony jest w złącza PWM oraz S.Bus, dzięki czemu możesz wykorzystać aparaturę RC do zdalnej kontroli kamery! Micro Cinema Camera jest w pełni cyfrowym modelem posiadającym wbudowaną nagrywarkę RAW i ProRes, czułość 13 stopni przysłony, global shutter oraz bagnet obiektywów MFT. Otrzymujesz kamerę którą możesz wykorzystać wszędzie tam gdzie inne kamery nie dają rady!

Cyfrowa kamera filmowa do ujęć sportowych

Kamera Blackmagic Micro Cinema Camera jest niesamowicie mała, jednak nadal oferuje jakość charakteryzującą pełnowymiarowe kamery filmowe, jej rozmiar pozwala na zastosowanie jej np. w dronach, w ujęciach kaskaderskich, czy nawet jako ukryte kamery w programach typu reality show. Możesz ją zamontować na deskorolce, latawcu, czy dronie dla spektakularnych ujęć z powietrza, a nawet na kasku aby pokazać widzowi unikalne POV aktora! Dzięki Blackmagic Micro Cinema Camera Twoi widzowie powiedzą "Wow! Jak on zdołał do nakręcić?!"

Kontroluj swoją kamerę bezprzewodowo z bezpiecznej pozycji

Gdy montujesz kamerę na dronie, używasz jako crash cam lub montujesz w niebezpiecznym miejscu, możesz nadal nią sterować, oglądać przekaz na żywo na monitorze, wszystko to z bezpiecznej odległości. Port rozszerzeń pozwala na podpięcie aparatury RC, a większość funkcji kamery może zostać przypisanych do rozmaitych przełączników na kontrolerze, możesz więc uruchamiać/kończyć zapis, dostosować ostrość, ogniskową i przysłonę i wiele innych! Port rozszerzeń posiada również kompozytowe wyjście video, dzięki czemu można wykorzystać tani transmiter video aby kontrolować stan baterii, rejestracji czy poziomy dźwięku.

Najmniejsza na świecie kamera z możliwością rozszerzeń

Projekt kamery Blackmagic Micro Cinema Camera łączy zaawansowaną miniaturyzację i unikalny port rozszerzeń w jednej cyfrowej kamerze filmowej, która pozwala Ci na zamontowanie jej na różnorakich rigach, stabilizatorach, czy platformach latających z zachowaniem bezprzewodowej kontroli. Obudowa kamery jest niewiele większa niż sam bagnet Micro Cztery Trzecie, dzięki czemu kamera jest tak mała jak to tylko możliwe. Obudowa kamery wykonana została z lekkich i wytrzymałych stopów magnezu, co czyni ją niezwykle wytrzymałą i użyteczną od dna oceanu po stratosferę! Kamerę możesz kontrolować za pomocą przycisków na przodzie obudowy, gdy jest zamontowana w Twoim zasięgu, bądź zdalnie gdy jest daleko.

Teraz sam możesz stworzyć swój kontroler kamery

Rewolucyjny port rozszerzeń pozwala na samodzielny wybór rodzaju kontrolera, zasilania zewnętrznego i podglądu. Dołączony do zestawu przewód daje dostęp do wieli funkcji kamery, możesz jednak samodzielnie wykonać dodatkowe przewody, dzięki którym dostosujesz kamerę do swoich potrzeb. Poza standardowymi połączeniami LANC, zasilania, wyjścia video i genlock, masz do dyspozycji 4 analogowe wejścia PWM dla aparatury RC, dzięki czemu możesz mapować funkcje kamery do pokręteł, przełączników przycisków i wolantów na aparaturze. Aby uzyskać jeszcze większą kontrolę, możesz wykorzystać 18 kanałowe wejście S.Bus stworzone dla aparatur takich producentów jak np. Futaba.

Przesyłaj i monitoruj obraz bezprzewodowo!

Port rozszerzeń posiada wyjście wideo standardu NTSC i PAL które może zostać podłączone do taniego systemu transmisji obrazu dla monitorowania obrazu na odległość. Oznacza to, że widzisz wszystko to co znajduje się w kadrze kamery, niezależnie od tego gdzie ona się znajduje. Dla użytkowników wymagających wyższej jakości, Micro Cinema Camera posiada wyjście HDMI, które oprócz obrazu wyświetla również status kamery, dane obiektywu, format pliku, status baterii i poziomy audio.

Szeroki zakres przysłony i global shutter!

Sensor Super 16 ma rozdzielczość pełnego HD 1080p i zakres dynamiczny wynoszący 13 stopni przysłony oraz global shutter i może rejestrować obraz w 30kl/s. Większość kamer i lustrzanek posiada sensory z migawką typu rolling shutter która rejestruje kolejne pasma obrazu z opóźnieniem wynoszącym dziesiąte sekundy, co powoduje ´płynięcie´ obrazu, szczególnie w przypadku dynamicznych ujęć bądź rejestrowania obiektów znajdujących się w ruchu. Migawka w kamerze Blackmagic Micro Camera jest jednak inna. Wykorzystuje ona technologię global shutter, którą można przyrównać do analogowego aparatu fotograficznego, który naświetla całą klatkę równomiernie, dzięki czemu nie zarejestrujesz żadnych niepożądanych poruszeń obiektów w kadrze. Dzięki czułości ISO do 1600, Blackmagic Micro zapewnia wysoką jakość, nawet w słabo oświetlonych miejscach.

Rejestruj w profesjonalnych formatach bez brzydkich artefaktów

Wbudowany rejestrator, nagrywa prawdziwie 12-bitowe sekwencje obrazów bez artefaktów znanych z 8-bitowych plików H.264. Pliki w BM Micro możesz zapiać w dwóch formatach: Cinema DNG RAW lub ProRes. Cinema DNG RAW pozwala na pełny zakres 12-bitów zapisu matrycowego, dając jak najwięcej informacji do późniejszej edycji i korekcji barwnej. Jeśli produkcja wymaga plików w mniejszym rozmiarze, możesz wybrać kodek ProRes o jakości emisyjnej. Obydwa formaty są łatwo edytowalne w programach montażowych takich jak np. darmowy DaVinci Resolve Lite.

Korzystaj z szerokiej gamy obiektywów fotograficznych i filmowych

Kamera Blackmagic Micro Cinema Camera została wyposażona w aktywny bagnet standardu Mikro Cztery Trzecie, pozwalający na korzystanie z wysokiej jakości obiektywów fotograficznych- szerokokątnych, stałych, zoomów, teleobiektywów i wiele innych. Oznacza to że nie jesteś ograniczony do jednego obiektywu na stałe zamontowanego w Twojej kamerze i możesz wybrać właściwe szkło do danego zadania! Ostrość, przysłona i ogniskowa w wielu obiektywach aktywnych może być kontrolowana zdalnie za pomocą portu rozszerzeń. Wiele obiektywów posiada dodatkowo stabilizację optyczną, czyniąc je idealnymi do wykorzystania w miejscach cechujących się dużą ilością ruchu, wibracji czy wstrząsów.

Przyciski na panelu przednim do szybkiej obsługi

Możesz szynko zmieniać ustawienia kamery, korzystając z rzędu przycisków znajdujących się na froncie obudowy kamery. Ponieważ są one z przodu, dostęp do nich jest bardzo łatwy, niezależnie od tego czy kamera jest zamontowana na Twoim ciele czy np. na stabilizatorze. Status kamery jest wyświetlany na wyjściu HDMI lub kompozytowym. Dodatkowo do dyspozycji masz przyciski odpowiedzialne za zasilanie, nagrywanie i przewijanie oraz diodę LED na górze sygnalizującą status nagrywania oraz ostrzeżenia związane z nośnikiem danych czy zasilaniem.

Rejestracja dźwięku wysokiej jakości z wbudowanych lub zewnętrznych mikrofonów

Zaprojektowany do nagrań dźwięku w wysokiej jakości mikrofon stereo ma charakterystykę omni-kierunkową, a jego konstrukcja redukuje niechciane szumy wiatru. Dodatkowo, kamera posiada złącze 3.5mm Jack do podłączenia mikrofonów zewnętrznych lub liniowych. Po podłączeniu zewnętrznego źródła dźwięku, mikrofon wewnętrzny automatycznie jest wyciszany. Blackmagic Micro Cinema Camera oferuje Ci wolność w wyborze właściwego rodzaju dźwięku do Twojej produkcji!

Wykorzystaj baterie lub inne źródło zasilania

W przypadku rejestracji zdalnej, kamerę możesz zasilać z szeroko dostępnych baterii LP-E6, montowanej z tyłu urządzenia, aby umieścić kamerę w dowolnej lokalizacji. Poziom naładowania baterii jest wyświetlany na obrazie video wychodzącym ze złącza HDMI lub kompozyt. Dodatkowo, na górze urządzenia znajduje się dioda LED komunikująca poziom baterii. Dołączony do zestawu przewód, pozwala na zasilenie kamery zewnętrznym źródłem zasilania o napięciu 12V.

Dane techniczne:
 • Efektywna liczba pikseli - tryb kamera [mln]: 8.29
 • Rozmiar matrycy: 13.056 mm x 7.344 mm
 • Rozdzielczość: 3840 x 2160, 1920 x 1080
 • Nagrywanie w rozdzielczości HD: tak
 • Dźwięk: stereo
 • Złącze mikrofonowe: jest
 • Waga: 312 g
 • Wymiary - szerokość: 82.6 mm
 • Wymiary - wysokość: 65.3 mm
 • Wymiary - głębokość: 69.6 mm
Zawartość zestawu:
 • kamera
 • oprogramowanie
 • bateria Canon LP-E6
 • adapter do zasilania 12V

Produkty powiązane

Produkty podobne

Kamera Blackmagic Micro Studio Camera 4K
Kamera Blackmagic Micro Studio Camera 4K
Kamera Blackmagic Pocket Cinema
Kamera Blackmagic Pocket Cinema
Kamera Blackmagic Design Pocket Cinema 4K
Kamera Blackmagic Design Pocket Cinema 4K
Kamera Blackmagic Design Pocket Cinema 6K
Kamera Blackmagic Design Pocket Cinema 6K

Wybrane przez klientów

Klienci którzy kupili ten produkt wybrali również:
filtr Hoya szary PRO ND8 58mm
filtr Hoya szary PRO ND8 58mm
statyw rozpierający autopole Manfrotto ML 432-3,7B czarne
statyw rozpierający autopole Manfrotto ML 432-3,7B czarne
dekiel snap-on z uchwytem 37mm
dekiel snap-on z uchwytem 37mm
SanDisk MicroSDHC Ultra 32GB 80MB/s Class 10 UHS-I
SanDisk MicroSDHC Ultra 32GB 80MB/s Class 10 UHS-I

Informacje o kosztach dostawy

sposób dostawy koszt
Odbiór osobisty
odbiór w sklepie, płatność w sklepie 0 PLN
odbiór w sklepie, przedpłata 0 PLN
zakup ratalny lub leasing w sklepie 0 PLN

Przesyłki kurierskie, firma UPS Polska
raty lub leasing wysyłkowo 17 PLN
kurier przedpłata 17 PLN
kurier za pobraniem do 5000 zł 25 PLN
kurier za pobraniem od 5000 zł do 10000 zł 45 PLN

Przesyłki pocztowe (tylko do kwoty 799)
inpost kurier przedpłata 12 PLN
inpost kurier za pobraniem19PLN

Przesyłki paczkomat (tylko do kwoty 799)
paczkomat przedpłata12PLN
paczkomat za pobraniem14PLN

Przesyłki zagraniczne
przesyłka zagraniczna 99 PLN
Powyższe ceny dotyczą wysyłek krajowych o standardowych rozmiarach i wadze do 30 kg czyli około 95% produktów dostępnych w naszym sklepie. Przy niestandardowych przesyłkach oraz przy zamówieniach na większą liczbę produktów lub produkty o większych gabarytach (np. statywy, sprzęt studyjny, tła fotograficzne), koszt dostawy może stanowić wielokrotność kosztu dostawy dla przedmiotu oznaczonego jako przedmiot o dużym gabarycie. W takim przypadku koszt ten, jako jednostkowy, zazwyczaj oznaczony jest wyraźnie w karcie produktu aby można go było obliczyć przed wysłaniem zamówienia. Koszt ten może nie być naliczany przez koszyk, który nalicza wyłącznie koszty standardowych wysyłek. Dokładne podsumowanie kosztów wysyłek, przed wysłaniem zapotrzebowania, można w takim przypadku uzyskać kontaktując się z naszą firmą.

W przypadku dostaw o wysokich kwotowo pobraniach (powyżej 10 tys. zł.) przesyłki wysyłamy rozdzielone na kilka paczek w jednodniowych odstępach czasu, o ile jest taka możliwość. Każda z paczek płatna jest osobno według cennika. Spowodowane jest to ograniczeniem kwoty jaką kurier może od Państwa pobrać. W tym przypadku koszyk podaje cenę za paczkę jednostkową. Jeżeli nie ma możliwości rozdzielenia na kilka paczek, płatność odbywa się przelewem na konto.

W przypadku niektórych produktów, szczególnie o dużym gabarycie, zlecamy wysyłkę bezpośrednio do klienta z magazynu zewnętrznego aby nie produkować kosztów logistycznych i przyspieszyć dostawę. Oczywiście uprzedzamy o tym klienta wcześniej i pobieramy zgodę na przekazanie danych niezbędnych do realizacji zamówienia.

W przypadku przesyłek niestandardowych, gdyby gabaryt nie pozwalał na nadanie przesyłki danym przewoźnikiem, otrzymają Państwo od nas informację do decyzji co do zmiany przewoźnika.

Uwaga, w przypadku wysyłek kurierskich istnieje możliwość:
 • zmiany adresu doręczenia po nadaniu przesyłki
 • zmiany daty doręczenia po nadaniu przesyłki
 • opcjonalnie możliwości odbioru w punkcie - nie musisz już czekać na kuriera
Aby skorzystać z usługi należy zarejestrować się na stronie spedytora i przeczytać szczegółowe instrukcje.

Opłaty za płatności.

Koszty dostaw i ceny produktów nie obejmują opłat pobieranych przez firmy zewnętrzne za ewentualne płatności typu paypal czy też płatność kartą, jeśli zostanie ona wybrana przez klienta. Koszty takiej płatności podawane są indywidualnie w momencie jej realizowania, przed realizacją, do akceptacji. Informacje o ich wysokości podane są zawsze przy wybranej metodzie płatności i dostępne są przed wysłaniem zamówienia. Wynoszą one odpowiednio:

Dla płatności metodą PayPal dodatkowo 3% wartości zamówienia.
Wysyłki zagraniczne.

Wysyłki zagraniczne realizujemy wyłącznie do wymienionych poniżej krajów w opcji przedpłata: Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Koszty zwrotu.

W przypadku odstąpienia od umowy, towary wysyłane kurierem często nie mogą być odesłane zwykłą przesyłką pocztową, ze względu na duże gabaryty lub/i konieczność ubezpieczenia. W związku z tym koszt odesłania towaru może być wyższy niż zwykła przesyłka pocztowa.
Foto-Net sklep fotograficzny
ul. Krasińskiego 6
43-300 Bielsko-Biała

telefony:
884-839-839
537-878-880

(opłata w/g stawek Twojego operatora, nie są pobierane opłaty dodatkowe)

info@foto-net.pl
sklep.fotonet@gmail.com
Akceptujemy płatności kartą.

Informacja: wykorzystujemy pliki cookies w celach obsługi procesu zamówienia. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia. Więcej informacji w terminalu informacyjnym.

Nasze autoryzacje
nasze autoryzacje