sklep fotograficzny Foto-Net
Sony ZV-1 + uchwyt GP-VPT2BT i mikrofon ECM-W2BT

Sony ZV-1 + uchwyt GP-VPT2BT i mikrofon ECM-W2BT

Numer produktu: 61543
Data premiery: 2021-09-03
Dostępność produktu: dostępny, magazyn zewnętrzny
Ocena produktu: 4.1/5 (12 ocen) oceń
RATY 12 x 330 PLN Zakupy ratalne
Nasza cena: 3735.00 PLN z VAT

galeria

Sony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-1.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-2.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-3.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-4.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-5.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-6.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-7.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-8.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-9.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-10.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-11.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-12.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-13.jpgSony-ZV-1-uchwyt-GP-VPT2BT-i-mikrofon-ECM-W2BT-14.jpg
Nie masz doświadczenia w filmowaniu? Nie szkodzi. Aparat Sony ZV-1 nie wymaga skomplikowanego konfigurowania, a mimo to utrwali Ciebie i Twój świat na wspaniałych filmach.

Uchylno-obrotowy ekran LCD ułatwiający selfie - aparat Sony ZV-1
Uchylno-obrotowy ekran LCD pozwala sprawdzić kompozycję selfie lub ujęcia na wideoblog i uniknąć zasłonięcia obrazu przez mikrofon lub inne akcesoria. Dotykowy system obsługi umożliwia intuicyjne regulowanie ostrości, czasu migawki i innych ustawień — również przy zdjęciach selfie.

Kierunkowy mikrofon z trzema kapsułami i dostarczana w komplecie osłona przeciwwiatrowa - aparat do wideoblogów Sony ZV-1
Wbudowany mikrofon z trzema kapsułami umożliwia nagranie wyraźnego głosu nawet w tłumie. Wykorzystane w nim specjalne techniki filtracji przestrzennej pozwalają utrwalić wyraźny dźwięk sprzed aparatu Sony ZV-1, a wytłumić niepożądane odgłosy z otoczenia. Dostarczana w komplecie osłona zapewnia dobrą jakość nagrań nawet na wietrze.

Łatwe wykonywanie naturalnie wyglądających selfie - aparat Sony ZV-1
Aparat Sony ZV-1 jest zaprojektowany z myślą o łatwym i szybkim przygotowywaniu materiału na wideoblog. Ma ergonomiczny uchwyt stabilizujący urządzenie w czasie selfie oraz jasną lampkę nagrywania, dzięki której już nigdy nie zapomnisz włączyć nagrywania.

Pięknie i naturalnie wyglądające odcienie karnacji - aparat dla vlogerów Sony ZV-1
Udoskonalona technologia przetwarzania kolorów firmy Sony pozwala uzyskać żywe, naturalne obrazy i jest szczególnie efektywna przy reprodukcji odcieni karnacji. Działa przy fotografowaniu i filmowaniu. W celu usunięcia zmarszczek można ją połączyć z efektem „Gładka skóra”.

Wysoka jakość obrazu i łatwość stosowania zaawansowanych efektów - aparat Sony ZV-1
Mimo kieszonkowych rozmiarów aparat Sony ZV-1 jest wyposażony w duży przetwornik CMOS Exmor RSTM typu 1,0", zapewniający wysoką jakość obrazu nawet przy skąpym i trudnym oświetleniu. Matryca ta pozwala uzyskać profesjonalnie wyglądający efekt bokeh. Dzięki szybkiemu odczytowi danych możesz też utrwalać wspaniałe obrazy 4K i nagrywać filmy w bardzo zwolnionym tempie.

Zgodność ze zintegrowanymi uchwytami Bluetooth® - aparat Sony ZV-1
Aparat Sony ZV-1 współpracuje z uchwytami do zdjęć, takimi jak Sony GP-VPT2BT z technologią bezprzewodową Bluetooth®. Ten model uchwytu pozwala bez żadnych przewodów, w prosty sposób zdalnie sterować nagrywaniem, zoomem, a nawet przyciskami programowalnymi. Uchwyty Sony są idealnymi akcesoriami dla autorów wideoblogów. Zapewniają stabilność i uniwersalność w czasie zdjęć, a w razie potrzeby uwalniają ręce, zmieniając się w miniaturowy statyw.

Śledzenie w czasie rzeczywistym — ustawianiem ostrości zajmie się aparat Sony ZV-1
Kiedy zwrócisz twarz w stronę obiektywu, aparat Sony ZV-1 zacznie rozpoznawać kolor, wzory (poziom jasności), odległość od obiektu (głębię) i informacje o twarzy/oku oraz przełączy się w precyzyjny tryb śledzenia ostrości. Rozpoznane oczy, twarze lub obiekty wyróżniane są ramkami. Pozwala to upewnić się, że główne elementy sceny będą ostre, i spokojnie filmować.

Pięknie rozmyte tło bez wysiłku - Sony ZV-1
Miękko rozmyte tło nada Twoim selfie ekspresję i profesjonalny wygląd. Unikatowa funkcja przełączania bokeh (przypisana do przycisku C1) eliminuje poszukiwanie odpowiedniej kombinacji ekspozycji i głębi ostrości. Wystarczy nacisnąć przycisk, by wyeksponować główny obiekt poprzez rozmycie tła lub uzyskać ostrość wszystkich całej sceny.

Szybkie przenoszenie ostrości z obiektu na obiekt dzięki Sony ZV-1
Umieszczony w płaszczyźnie ogniskowej, zaawansowany czujnik AF z wykrywaniem fazy pozwala systemowi Fast Hybrid AF na szybkie i dokładne ustawianie ostrości. 315 pól tego czujnika pokrywa 65% kadru i umożliwia szybkie, płynne przeniesienie ostrości z obiektu na obiekt. Kiedy robisz selfie, możesz w prosty sposób przełączać ostrość z twarzy na tło lub na odwrót — wystarczy nacisnąć przycisk.

Bardziej atrakcyjne recenzje dzięki ustawieniu „Prezentacja produktu” - aparat do wideoblogów Sony ZV-1
Twoje recenzje produktu zyskają nową jakość: ustawienie „Prezentacja produktu” pozwala szybko i dokładnie przenosić ostrość między Tobą a produktem. Standardowo jest ono przypisane do przycisku C2 — jego naciśnięcie wyłącza priorytetowe ustawianie ostrości na twarz i rozszerza pole widzenia. Kiedy będziesz trzymać produkt przed obiektywem, aparat Sony ZV-1 ustawi na niego ostrość. Unikniesz więc typowych problemów z systemem AF i z łatwością nakręcisz recenzję.

Wydajna stabilizacja obrazu - aparat Sony ZV-1
System stabilizacji SteadyShot™, oparty na połączeniu rozwiązań optycznych i elektronicznych, zapewni płynny i stabilny obraz nawet przy chodzeniu. Zaprojektowano go specjalnie do zdjęć z ręki i filmowania wideobloga z użyciem uchwytu, by wyeliminować zamazane zdjęcia i skoki obrazu. Zamiast starać się pozostać w bezruchu, możesz skoncentrować się na kompozycji i kadrowaniu sceny.

Dostosowywanie zmian automatycznej ekspozycji (AE) do twarzy dzięki Sony ZV-1
Ujęcia nakręcone na gorąco, pod wpływem chwili, podnoszą atrakcyjność wideobloga, ale stanowią olbrzymie wyzwanie dla większości aparatów i kamer. Inteligentny algorytm przejść AE w aparacie Sony ZV-1 umożliwia jednak szybkie korekty ekspozycji nawet przy radykalnych zmianach oświetlenia: wyjściu z cienia na pełne słońce, z pomieszczenia na powietrze itp. A ponieważ priorytet przy ustawianiu naświetlenia mają twarze, osoby na filmie dobrze prezentują się nawet przy nie najlepszym oświetleniu.

Dynamiczny obraz w bardzo zwolnionym tempie - Sony ZV-1
Dzięki funkcji nagrywania w bardzo zwolnionym tempie Twoje filmy zyskają dramatyzm i urok. Nagrywając w tempie do 960 kl./s, możesz uchwycić decydujący moment akcji lub w ciekawy sposób pokazać codzienną scenę. Regulowana prędkość odtwarzania pozwala spowalniać tempo w zakresie od 4x do 40x.

Stopka MI współpracująca z profesjonalnymi akcesoriami - Sony ZV-1
Uniwersalna stopka Multi Interface (MI) pozwala dodawać lampy, mikrofony i inne akcesoria. Obsługuje nie tylko produkty przeznaczone do „zimnej stopki” — można też zainstalować w niej zaawansowany mikrofon stereofoniczny Sony ECM-XYST1M, pobierający zasilanie bezpośrednio z aparatu.

Animacje poklatkowe — upływ czasu ukazany jak w kinie
Aparat Sony ZV-1 ma tryb fotografowania z interwałem, idealny do tworzenia kinowych animacji poklatkowych z użyciem naszego programu komputerowego Imaging EdgeTM Desktop. Regulacja interwału nagrywania (1–60 sekund) i pełne możliwości ręcznej regulacji ustawień pozwalają uzyskać fantastyczne obrazy płynących chmur lub smug świateł, tworzone nawet z 9999 zdjęć. Wejście zasilania USB umożliwia podłączenie powerbanku i utrwalanie scen przez wiele godzin.

„Strefa twórcza” i „Efekt wizualny” do tworzenia artystycznych obrazów - aparat Sony ZV-1
Ustawienia z grup „Strefa twórcza” i „Efekt wizualny” pozwalają kształtować wygląd obrazu w celu zwiększenia jego atrakcyjności i nadania mu indywidualnego charakteru. „Strefa twórcza” służy do korygowania kontrastu, kolorystyki i innych parametrów. „Efekt wizualny”, z ustawieniami takimi jak obraz czarno-biały czy miniatura, nada obrazom nowy, niecodzienny charakter.

20,1-megapikselowe fotografie o wysokiej jakości - aparat Sony ZV-1
Wysoka jakość fotografii to zasługa przetwornika CMOS Exmor RS typu 1,0" i obiektywu ZEISS® 24–70 mm. Duży przetwornik i szerokokątny obiektyw z przysłoną F1.8–2.8 połączono z procesorem BIONZ X™. Rezultat to profesjonalny wygląd obrazu, wyjątkowa efektywność w słabym oświetleniu i pięknie rozmyte tło na zdjęciach portretowych.

Aplikacja Imaging Edge Mobile do przesyłania filmów na smartfon
Aby pokazać swoje filmy i zdjęcia całemu światu, nie musisz siadać przed komputerem. Bezpłatna aplikacja Imaging Edge Mobile, dostępna w wersjach na urządzenia z systemem Android i iOS, pozwala zdalnie sterować aparatem Sony ZV-1, podglądać obrazy oraz przesyłać je do smartfona — nawet po wyłączeniu aparatu. Dzięki aplikacji Imaging Edge Mobile udostępnisz nagranie, gdziekolwiek jesteś, uzyskując lepszą jakość niż z aparatu w komórce.

Oznaczanie pionowych filmów w celu łatwiejszego udostępniania - Sony ZV-1
Aparat Sony ZV-1 może dodać odpowiednie metatagi do filmu nakręconego w układzie pionowym. Pozwala to natychmiast przesłać materiał na platformę współpracującą z urządzeniami mobilnymi — bez obracania filmu na komputerze i kadrowania.

Dodatek Movie Edit do kadrowania filmów i stabilizowania obrazu - aparat Sony ZV-1
Dodatek Movie Edit pozwoli przygotować film do publikacji w mediach społecznościowych od razu po nagraniu. Ta prosta, darmowa aplikacja na urządzenia z systemem iOS i Android działa w połączeniu z aplikacją Imaging Edge Mobile. Umożliwia edycję filmu i dostosowanie proporcji obrazu do różnych platform społecznościowych — z automatycznym kadrowaniem na obiekt. Aby ruch był idealnie płynny, ulepszone narzędzie do stabilizacji obrazu jeszcze skuteczniej kompensuje drgania.

Intuicyjna obsługa dotykiem w aparacie Sony ZV-1
Dotykowy ekran aparatu Sony ZV-1 pozwala w prosty sposób wybierać punkty ostrości, obiekty do śledzenia, a także inne ustawienia — nawet po otwarciu wyświetlacza przy robieniu selfie lub nagrywaniu wideobloga. Nie trzeba więc szukać pokręteł i joysticka.

Filmy 4K na profesjonalnym poziomie dzięki Sony ZV-1
Jeśli chcesz utrwalić piękny świat — i siebie — ze wszystkimi szczegółami, nagraj film w formacie 4K (QFHD 3840 x 2160). Szybki przetwornik aparatu Sony ZV-1 odczytuje wszystkie piksele, których jest około 70% więcej niż w obrazie 4K. Dzięki tym dodatkowym danym każda klatka filmu zdumiewa później szczegółowością.

Sony ZV-1 - Zgodność z organizacją pracy stosowaną w profesjonalnych produkcjach filmowych
Aparat Sony ZV-1 może być z powodzeniem stosowany w ambitniejszych produkcjach. Jego funkcje filmowe, takie jak krzywe gamma S-Log3 i S-Log2, spotyka się na ogół w sprzęcie profesjonalnym. Szeroki zakres dynamiki zapewniany przez profile S-Log pomaga uzyskać spójne obrazy z różnych aparatów i kamer, a ponadto ogranicza utratę szczegółów w najjaśniejszych i najciemniejszych fragmentach obrazu. Dostępne są również dodatkowe ustawienia „Profilu obrazu” i „Strefy twórczej” oraz zaawansowane funkcje, takie jak „Asysta wyświetlania gamma”, wzór zebry, wyjście czystego sygnału HDMI z kontrolą nagrywania, kod czasowy czy nagrywanie plików proxy. Nie brakuje zatem niczego, co będzie potrzebne w codziennej pracy zawodowemu filmowcowi.

Sony ZV-1 - Wbudowane filtry ND do precyzyjnego sterowania ekspozycją
Dzięki wbudowanemu w aparat Sony ZV-1 filtrowi neutralnie szaremu (ND) obraz zawsze będzie miał optymalną ekspozycję. Używaj więc dokładnie takich ustawień przysłony i czasu migawki, jakich potrzebujesz do urzeczywistnienia twórczego zamysłu. Regulowany filtr ND, będący standardem w profesjonalnym środowisku filmowym, pozwala podkreślić ruch obiektu i wytworzyć atrakcyjny efekt bokeh w warunkach, w których normalnie byłoby to niemożliwe — na przykład w słoneczny dzień, przy jasności do 19 EV.

Sony ZV-1 - Przechwytywanie fotografii z filmu
Aparat Sony ZV-1 pozwala przechwytywać z nagranych filmów pojedyncze klatki w pełnej rozdzielczości, bez użycia komputera. Możesz więc wybrać najważniejsze momenty lub stworzyć w aparacie kompletny materiał, obejmujący film i miniatury.

Imaging Edge DesktopTM
Jeśli zależy Ci na najlepszej jakości zdjęć, korzystaj z pakietu Imaging Edge Desktop. Narzędzie „Remote” umożliwia zdalne sterowanie aparatem Sony ZV-1 i podglądanie obrazu na żywo na monitorze komputera. „Viewer” służy do podglądu, klasyfikacji i wybierania zdjęć z dużych bibliotek, a „Edit” pozwala przekształcać pliki RAW w końcowe zdjęcia.

Sony ZV-1 - streaming na żywo
Używaj aparatu ZV-1 jako wysokiej jakości kamery internetowej do streamowania na żywo i komunikacji. Wystarczy, że podłączysz aparat za pomocą kabla USB do komputera lub smartfona Xperia* (*Xperia 1 II lub Xperia 5 II z aktualizacją do AndroidTM 11)

Specyfikacja:
 • Matryca o wielkości 1" i rozdzielczości 20.1 Mpix zapewnia doskonałą jakość obrazu
 • Uniwersalny, bardzo jasny obiektyw 24-70mm (odpowiednik dla formatu małoobrazkowego) f/1.8-2.8.
 • Filmowanie w rozdzielczości 4K 30kl./s
 • Bardzo łatwy w obsłudze, skonfigurowany by zapewnić łatwe filmowanie z szybkim dostępem do najważniejszych funkcji
 • Obracany ekran LCD oraz lampka kontrolna ułatwiają nagrywanie siebie
 • Wysokiej jakości wbudowany mikrofon z osłoną przeciwwiatrową i możliwością podpięcia mikrofonu zewnętrznego
 • Łączność bezprzewodowa
Dane techniczne:
 • Liczba efektywnych pikseli [mln]: 20,1
 • Typ matrycy: CMOS Exmor RS®
 • Rozmiar matrycy: 1"
 • Procesor Bionz X
 • Zoom optyczny: 2,7x
 • Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]: 24-70
 • Jasność obiektywu [f/]: 1,8-2,8
 • Zakres ustawiania ostrości [cm]: 5-30
 • Makro [cm]: 5
 • Stabilizacja: optyczna
 • Czas otwarcia migawki [s]: Inteligentna automatyka (4" – 1/2000), automatyka programowa (30" – 1/2000), ręczny (B, 30" – 1/2000), preselekcja przysłony (30" – 1/2000), preselekcja czasu migawki (30" – 1/2000)
 • Pomiar światła: Wielosegmentowy, centralnie ważony, punktowy, uśrednienie wartości całego obszaru, jasny obszar
 • Rozmiar LCD [cale]: 3
 • Typ LCD: Xtra Fine / TFT LCD
 • Rozdzielczość LCD [piksele]: 921 600
 • Obracany LCD: tak
 • Autofokus: Pojedynczy AF, automatyczny AF, ciągły AF,
 • Manualfokus MF: DMF (bezpośrednia ręczna regulacja ostrości), ręczny
 • Czułość ISO: Automatyczna (ISO 100–12 800, możliwość wyboru górnej/dolnej granicy), 100/125/160/200/250/320/400/500/640/800/1000/1250/1600/2000/2500/3200/4000/5000/6400/8000/10 000/12 800 (z rozszerzeniem do ISO 64/80), wieloklatkowa redukcja szumów: automatyczna (ISO
 • Balans bieli: Automatyczny, światło dzienne, cień, chmury, wolfram, świetlówka (ciepła biel), świetlówka (zimna biel), świetlówka (biel dzienna), świetlówka Światło dzienne, lampa błyskowa, automatyczny tryb podwodny, temperatura barwowa / filtr barwny, własny
 • Lampa błyskowa: Automatyczny, lampa włączona, synchronizacja z długim czasem ekspozycji, synchronizacja z drugim przebiegiem kurtyny, lampa wyłączona
 • Samowyzwalacz: 10 s / 5 s / 2 s / sekwencja 3 lub 5 zdjęć z możliwością wyboru opóźnienia 10 s, 5 s lub 2 s / zdjęcia z bracketingiem z możliwością wyboru opóźnienia 10 s, 5 s lub 2 s
 • Zdjęcia seryjne: Tryb ciągły Hi: około 24 kl./s, tryb ciągły Mid: około 10 kl./s, tryb ciągły Low: około 3,0 kl./s
 • Filmowanie: 4K
 • Dźwięk: XAVC S: LPCM, 2 kanały; AVCHD: Dolby Digital (AC-3), 2 kanały (Dolby Digital Stereo Creator)
 • Format zapisu danych:
 • [Fotografie]: JPEG (DCF 2.0, Exif 2.31, zgodność z MPF Baseline), RAW (format Sony ARW 2.3);
 • [Filmy]: XAVC S, zgodność z formatem AVCHD 2.0
 • Menu w języku polskim: Tak
 • Pamięć: karta pamięci SD/SDHC/SDXC
 • Złącza: Złącze Multi Terminal / Micro USB*15, Hi-Speed USB (USB2.0), Micro HDMI, mikrofon (mini jack stereo 3,5 mm), stopka Multi Interface
 • Bezprzewodowa praca zdalna: Tak
 • Waga [g]: 267
 • Wymiary [mm] - szerokość: 105,5
 • Wymiary [mm] - wysokość: 60
 • Wymiary [mm] - głębokość: 43,5
 • Model akumulatora: NP-BX1
Zawartość zestawu:
 • aparat Sony ZV-1 BODY
 • uchwyt GP-VPT2BT
 • mikrofon ECM-W2BT
 • akumulator NP-BX1
 • przewód Micro USB
 • osłona przeciwwiatrowa
 • adapter osłony przeciwwiatrowej
 • instrukcja obsługi


więcej informacji o produkcie (nowe okno)

Produkty powiązane

Produkty podobne

Sony ZV-1 BODY
Sony ZV-1 BODY
Sony ZV-1 + uchwyt GP-VPT2BT i mikrofon ECM-W2BT
Sony ZV-1 + uchwyt GP-VPT2BT i mikrofon ECM-W2BT
Sony Alfa RX-100 IV
Sony Alfa RX-100 IV
Sony DSC-RX10 IV
Sony DSC-RX10 IV
Sony DSC-RX100 VA
Sony DSC-RX100 VA
Sony DSC-RX100 III
Sony DSC-RX100 III
Sony DSC-HX99
Sony DSC-HX99
Sony DSC-RX100 VI
Sony DSC-RX100 VI

Wybrane przez klientów

Klienci którzy kupili ten produkt wybrali również:
Mindshift Filter Hive
Mindshift Filter Hive
tło fotograficzne gnieciuch 3x3m kolor e014
tło fotograficzne gnieciuch 3x3m kolor e014
Ramię z napędem i śmigło CW do DJI Matrice 600 - czerwony
Ramię z napędem i śmigło CW do DJI Matrice 600 - czerwony
płytka Benro QR-0
płytka Benro QR-0

Informacje o kosztach dostawy

sposób dostawy koszt
Odbiór osobisty
odbiór w sklepie, płatność w sklepie 0 PLN
odbiór w sklepie, przedpłata 0 PLN
zakup ratalny lub leasing w sklepie 0 PLN

Przesyłki kurierskie, firma UPS Polska
raty lub leasing wysyłkowo 17 PLN
kurier przedpłata 17 PLN
kurier za pobraniem do 5000 zł 25 PLN
kurier za pobraniem od 5000 zł do 10000 zł 45 PLN

Przesyłki pocztowe (tylko do kwoty 799)
inpost kurier przedpłata 12 PLN
inpost kurier za pobraniem19PLN

Przesyłki paczkomat (tylko do kwoty 799)
paczkomat przedpłata12PLN
paczkomat za pobraniem14PLN

Przesyłki zagraniczne
przesyłka zagraniczna 99 PLN
Powyższe ceny dotyczą wysyłek krajowych o standardowych rozmiarach i wadze do 30 kg czyli około 95% produktów dostępnych w naszym sklepie. Przy niestandardowych przesyłkach oraz przy zamówieniach na większą liczbę produktów lub produkty o większych gabarytach (np. statywy, sprzęt studyjny, tła fotograficzne), koszt dostawy może stanowić wielokrotność kosztu dostawy dla przedmiotu oznaczonego jako przedmiot o dużym gabarycie. W takim przypadku koszt ten, jako jednostkowy, zazwyczaj oznaczony jest wyraźnie w karcie produktu aby można go było obliczyć przed wysłaniem zamówienia. Koszt ten może nie być naliczany przez koszyk, który nalicza wyłącznie koszty standardowych wysyłek. Dokładne podsumowanie kosztów wysyłek, przed wysłaniem zapotrzebowania, można w takim przypadku uzyskać kontaktując się z naszą firmą.

W przypadku dostaw o wysokich kwotowo pobraniach (powyżej 10 tys. zł.) przesyłki wysyłamy rozdzielone na kilka paczek w jednodniowych odstępach czasu, o ile jest taka możliwość. Każda z paczek płatna jest osobno według cennika. Spowodowane jest to ograniczeniem kwoty jaką kurier może od Państwa pobrać. W tym przypadku koszyk podaje cenę za paczkę jednostkową. Jeżeli nie ma możliwości rozdzielenia na kilka paczek, płatność odbywa się przelewem na konto.

W przypadku niektórych produktów, szczególnie o dużym gabarycie, zlecamy wysyłkę bezpośrednio do klienta z magazynu zewnętrznego aby nie produkować kosztów logistycznych i przyspieszyć dostawę. Oczywiście uprzedzamy o tym klienta wcześniej i pobieramy zgodę na przekazanie danych niezbędnych do realizacji zamówienia.

W przypadku przesyłek niestandardowych, gdyby gabaryt nie pozwalał na nadanie przesyłki danym przewoźnikiem, otrzymają Państwo od nas informację do decyzji co do zmiany przewoźnika.

Uwaga, w przypadku wysyłek kurierskich istnieje możliwość:
 • zmiany adresu doręczenia po nadaniu przesyłki
 • zmiany daty doręczenia po nadaniu przesyłki
 • opcjonalnie możliwości odbioru w punkcie - nie musisz już czekać na kuriera
Aby skorzystać z usługi należy zarejestrować się na stronie spedytora i przeczytać szczegółowe instrukcje.

Opłaty za płatności.

Koszty dostaw i ceny produktów nie obejmują opłat pobieranych przez firmy zewnętrzne za ewentualne płatności typu paypal czy też płatność kartą, jeśli zostanie ona wybrana przez klienta. Koszty takiej płatności podawane są indywidualnie w momencie jej realizowania, przed realizacją, do akceptacji. Informacje o ich wysokości podane są zawsze przy wybranej metodzie płatności i dostępne są przed wysłaniem zamówienia. Wynoszą one odpowiednio:

Dla płatności metodą PayPal dodatkowo 3% wartości zamówienia.
Wysyłki zagraniczne.

Wysyłki zagraniczne realizujemy wyłącznie do wymienionych poniżej krajów w opcji przedpłata: Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Koszty zwrotu.

W przypadku odstąpienia od umowy, towary wysyłane kurierem często nie mogą być odesłane zwykłą przesyłką pocztową, ze względu na duże gabaryty lub/i konieczność ubezpieczenia. W związku z tym koszt odesłania towaru może być wyższy niż zwykła przesyłka pocztowa.
Foto-Net sklep fotograficzny
ul. Krasińskiego 6
43-300 Bielsko-Biała

telefony:
884-839-839
537-878-880

(opłata w/g stawek Twojego operatora, nie są pobierane opłaty dodatkowe)

info@foto-net.pl
sklep.fotonet@gmail.com
Akceptujemy płatności kartą.

Informacja: wykorzystujemy pliki cookies w celach obsługi procesu zamówienia. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia. Więcej informacji w terminalu informacyjnym.

Nasze autoryzacje
nasze autoryzacje