sklep fotograficzny Foto-Net
statyw 3 Legged Thing Ray Bronze Carbon + głowica Airhed VU

statyw 3 Legged Thing Ray Bronze Carbon + głowica Airhed VU

Numer produktu: 61576
Data premiery: 2021-09-07
Ocena produktu: 4.7/5 (23 ocen) oceń
RATY 12 x 164 PLN Zakupy ratalne
Nasza cena: 1859.00 PLN z VAT

galeria

statyw-3-Legged-Thing-Ray-Bronze-Carbon-glowica-Airhed-VU-1-f5869.jpgstatyw-3-Legged-Thing-Ray-Bronze-Carbon-glowica-Airhed-VU-2-9748c.jpgstatyw-3-Legged-Thing-Ray-Bronze-Carbon-glowica-Airhed-VU-3-78e9d.jpgstatyw-3-Legged-Thing-Ray-Bronze-Carbon-glowica-Airhed-VU-4-dc306.jpgstatyw-3-Legged-Thing-Ray-Bronze-Carbon-glowica-Airhed-VU-5-f9a0d.jpgstatyw-3-Legged-Thing-Ray-Bronze-Carbon-glowica-Airhed-VU-6-70d74.jpgstatyw-3-Legged-Thing-Ray-Bronze-Carbon-glowica-Airhed-VU-7-9b18c.jpgstatyw-3-Legged-Thing-Ray-Bronze-Carbon-glowica-Airhed-VU-8-b38bf.jpgstatyw-3-Legged-Thing-Ray-Bronze-Carbon-glowica-Airhed-VU-9-0a1cf.jpgstatyw-3-Legged-Thing-Ray-Bronze-Carbon-glowica-Airhed-VU-10.jpg
Statyw Ray firmy 3 Legged Thing jest inspirowany życiem i twórczością Raya Barbee - Profesjonalnego skatera, muzyka i fotografa. Zaprojektowany z gładkimi liniami w niezwykle lekkim stylu statyw Ray, innowacyjnością, jakością wykonania i jakością materiałów, prezentuje zupełnie nowy poziom techniki stosowanej w produkcji statywów fotograficznych do filmowania.

Ray jest niewielkich rozmiarów, niezwykle kompaktowym statywem, który łączy niewiarygodną łatwość transportowania z trwałością, stabilnością i elegancją.

Ray stanowi część oferty statywów 3LT z serii LEGENDS RANGE, które świetnie sprawdzą się w podróży, podczas realizacji filmów jak i podczas panoramowania krajobrazów. Wyposażony jest w pełni regulowane i odłączane nogi, które w dowolnej chwili można zastąpić zestawem stopek STILETTOZ (sprzedawane oddzielnie), tworząc tym samym, kompaktowy statyw stołowy. Dzięki temu rozwiązaniu, możliwe jest swobodne wykonanie zdjęć nawet z poziomu podłoża. Dodatkowo, możliwość odłączenia nóg i podłączenia jednej z nich bezpośrednio do kolumny centralnej, sprawia, że tripod w szybki sposób może przeistoczyć się w monopod lub wysięgnik.

Konstrukcja Ray złożona jest z ośmiu warstw, w 100% czystego włókna węglowego oraz stali magnezowej stosowanej w lotnictwie. Konstrukcję wyróżnia także, nowy sposób ułożenia blokad nóg i kolumn czyniąc je jeszcze bardziej stabilnymi i bezpiecznymi.

Nowa konstrukcja uchwytów blokad O-Pads z unikalnymi bąbelkowymi wypustkami, została zaprojektowana tak, aby zapewnić jeszcze lepsze wyparcie wody. Zapewniając tym samym, jeszcze lepszą przyczepności w trakcie skręcania i rozkręcania poszczególnych sekcji statywu także w trudnych warunkach atmosferycznych i bez konieczności zdejmowania rękawiczek.

Wewnątrz zamków blokad nóg i kolumny centralnej statywu, zostały zmodyfikowane wewnętrzne podkładki w kształcie litery “C” (Chicken Lips), które w połączeniu z dwiema liniami nakrętek zapewniają jeszcze bezpieczniejsze blokowanie poszczególnych sekcji, czyniąc statyw sztywniejszym, stabilniejszym i jeszcze bardziej wytrzymałym.

Wykonane z anodyzowanego metalu zatrzaski z automatyczną blokadą 3LT Rapid Latch, służą do otwierania i szybkiej regulacji kąta nachylenia nóg Ray oraz zwalniania ich w celu złożenia w przeciwną stronę.

Bez kompromisów
Ray to zobowiązanie do niekonwencjonalnych zastosowań. Najbardziej modułowy i designerski statyw, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy, który umożliwia wiele różnych konfiguracji. Możesz zrobić z niego monopod, wykorzystać pozostałe nogi jako wysięgniki do lamp lub mikrofonu, możesz odwrócić kolumnę zyskując stabilny statyw do fotografowania z niskiego poziomu. Dzięki tej wyjątkowej konstrukcji, Ray jest statywem niezwykle wszechstronnym i skrojonym na miarę nawet najbardziej niecodziennych potrzeb.

Nowa jakość
Konstrukcja statywu Ray jest rezultatem pięciu lat rozwoju, projektowania, konstruowania i testowania wynosząc technologię na nowy, niespotykany wśród statywów fotograficznych, poziom jakości i zaawansowania. Budowa statywu Ray jest najlepiej strzeżonym sekretem w historii firmy 3 Legged Thing.

Spełnienie marzeń
Wyobraź sobie statyw z pięcioma sekcjami nóg i dwiema sekcjami kolumn, który jest tak modułowy, że można go przekształcić w statyw stołowy. Następnie wyobraź sobie nowy, atrakcyjny design i najbardziej funkcjonalny kształt płytki do mocowania głowicy o gładkich krawędziach, który daje niezliczone możliwości montażu akcesoriów. Pomyśl o niezawodnych zamkach blokad nóg zaprojektowanych tak, aby można było ich używać w grubych rękawicach lub przy ograniczonej sprawności ruchowej. Teraz przestań sobie wyobrażać i spójrz na statyw Ray!

Stworzony do podróżowania
Ray po złożeniu mierzy jedynie 35 cm, a jego waga to zaledwie 1,27 kg! Te niesamowite parametry sprawiają, że Ray jest perfekcyjnym towarzyszem wszelkich podróży, niezależnie czy chcesz zabrać go na wspinaczkę, czy zamierzasz trzymać w plecaku jadąc na deskorolce.

Oszałamiająco uniwersalny
Mając trzy regulowane nogi, odczepianą i obrotową kolumnę centralną, oraz wiele punktów mocowania, Ray zdecydowanie zalicza się do nowej generacji statywów reprezentujących najwyższy poziom jakości i stabilności.

Maksymalny stosunek obciążenia do wagi to 24:1
Ray może utrzymać ciężar 24-krotnie przekraczający jego własną wagę! Czyni go to, niezwykle użytecznym narzędziem dla fotografów i filmowców na każdym poziomie zaawansowania. Możliwość utrzymania 30 kilogramów jest imponująca, jak na statyw o tak niewielkich rozmiarach i wadze.

Zatrzaski Rapid-Latch
Nowy system regulacji kąta nachylenia Rapid-Latch został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze w trakcie używania grubych rękawic, a także tak, aby nie sprawiał problemów osobom o ograniczonej sprawności ruchowej.

Uchwyty blokad O-Pads
Unikalny system równoległych blokad został wyposażony w nakładki O-Pads, których nowa konstrukcja z unikalnymi bąbelkowymi wypustkami, zapewnia jeszcze lepsze wyparcie wody, powodując lepszą przyczepności w trakcie skręcania i rozkręcania poszczególnych sekcji statywu w trudnych warunkach atmosferycznych.

Wymienne stopki
Standardowo Ray jest wyposażony w wytrzymałe zapewniające solidną podstawę, stopki gumowe Bootz, które można zastąpić dowolnymi z oferowanych przez nas stopek do zadań ultra specjalnych zapewniających maksymalną stabilność w każdym terenie.

Głowica AirHed VU
Głowica AirHed VU jest precyzyjnie zaprojektowaną, wielofunkcyjną głowicą kulową wykonaną ze stopu magnezu klasy lotniczej i wyposażoną w mocowania ze stali nierdzewnej. Zapewnia łatwe panoramowanie 360 ̊ oraz możliwość ustawienia aparatu lub kamery pod dowolnym kątem. Zastosowane materiały i jakość wykonania gwarantuje płynną i bezpieczną pracę w każdych warunkach. Głowica AirHed VU jest pierwszą statywową głowicą kulową, która posiada panel wizyjny umożliwiający bezpośredni wgląd do mechanizmu kulowego w obudowie głowicy.

AirHed VU wyposażona jest w 3 różne pokrętła sterujące odpowiedzialne za blokadę poszczególnych funkcji głowicy. Wszystkie są radełkowane, umożliwiając pewny chwyt i maksymalną kontrolę nad siłą dokręcania pokrętła, zapewniając stabilne mocowanie, i bezpieczeństwo. Główne pokrętło służy do kontroli pracy głowicy kulowej, którą można zablokować w dowolnej pozycji. Pokrętło w kolorze miedzianym dokręca zacisk do mocowania aparatu zapewniając stabilne i bezpiecznie osadzenie aparatu, a oddzielne pokrętło obrotu głowicy może być obracane o 360 ̊ na swojej podstawie, umożliwiając płynne panoramowanie. W obudowie głowicy AirHead VU zawiera panel podglądu, który pozwala użytkownikom zobaczyć wewnętrzny mechanizm, który steruje kulą.

Dla kogo jest głowica AirHad VU?
Panoramiczna głowica 360˚ AirHad VU wyposażona jest w silny i efektywny mechanizm blokujący, dlatego może być używana z długimi i ciężkimi obiektywami zapewniając stabilną i bezpieczną pracę a jej obrotowy mechanizm zapewni płynne ujęcia bez drgań i poruszeń nawet przy maksymalnym obciążeniu. Idealnie sprawdzi się do filmowania i panoramowania, i będzie idealnym akcesorium dla filmowca lub fotografa krajobrazu, którzy w swej pracy używają dużego i ciężkiego sprzętu fotograficznego.

Specyfikacja:
 • Płynna w ruchu głowica kulowa z bocznym wycięciem i panelem VU w obudowie
 • zakres panoramiczny 360˚
 • Specjalnie redełkowane pokrętła dla pewnego uchwytu i stabilności
 • Wbudowana poziomica
 • Udźwig 40 kg
Dane techniczne:

Ray – nogi
 • Maksymalna wysokość: 1,3 m / 51,1 "
 • Maksymalna wysokość bez kolumny: 0,94 m / 36,96 "
 • Minimalna wysokość: 104 mm / 4.09 "
 • Maksymalna wysokość monopodu: 1,34 m / 52,76 "
 • Długość po złożeniu: 342 mm / 13,46 "
 • 5 sekcji nóg / 2 sekcje kolumny centralnej
 • Udźwig przy rozstawieniu nóg pod kątem:
 • 23º - 30 kg / 66 funtów
 • 55º - 20 kg / 44 funtów
 • 80º - 10 kg / 33 funtów
 • Waga statywu: 1,27 kg / 2,8 funta
 • Całkowita waga zestawu: N/A
 • Kąty rozstawu nóg: 23º, 55º, 80º
 • Maksymalna średnica nogi: 23 mm / 0,9 "
Zestaw Ray KIT z głowicą Airhed VU
 • Maksymalna wysokość: 1,91 m / 75,1 "
 • Maksymalna wysokość bez kolumny: 1,33 m / 52,1 "
 • Minimalna wysokość: 121 mm / 4.7 "
 • Maksymalna wysokość Monopodu: 1,99 m / 78,1 "
 • Długość po złożeniu: 431 mm / 16,9 "
 • 5 sekcji nóg / 2 sekcje kolumny centralnej
 • Udźwig przy rozstawieniu nóg pod kątem:
 • 23º - 30 kg / 66 funtów
 • 55º - 20 kg / 44 funtów
 • 80º - 10 kg / 33 funtów
 • Waga statywu: 1,27 kg / 2,8 funta
 • Całkowita waga zestawu: 1,62 kg / 3,57 funta
 • Kąty rozstawu nóg 23º, 55º, 80º
 • Maksymalna średnica nogi: 23 mm / 0,9 "
Zawartość zestawu:
 • profesjonalny statyw podróżny z włókna węglowego Legends Ray z głowicą
 • narzędzie wielofunkcyjne Toolz zawierające: klucz sześciokątny, śrubokręt, brelok do kluczy, karabinek i otwieracz do butelek
 • śruba D-Ring z anodowanego stopu magnezu umożliwiającą mocowanie pasków i ciężarków
 • nylonowa torba transportowa klasy Premium, otwierana klapowo i zamykana zamkami błyskawicznymi, z wyściełanym wnętrzem, kieszeniami na dodatkowe nóżki statywu (dostępne osobno) i regulowanym, odpinanym paskiem na ramię oraz karabińczykiem do mocowania na D-ringu
 • precyzyjna głowica kulowa AirHed Vu
 • torba na głowicę z mikrofibry
 • płytka szybkozłączka QR-Octa zgodna z Arca-Swiss

Produkty powiązane

Produkty podobne

statyw 3 Legged Thing Punks Brian Anarchy z głowicą kulową 360 karbonowy
statyw 3 Legged Thing Punks Brian Anarchy z głowicą kulową 360 karbonowy
statyw 3 Legged Thing Punks Brian Anarchy z głowicą kulową 360 karbonowy czarny
statyw 3 Legged Thing Punks Brian Anarchy z głowicą kulową 360 karbonowy czarny
statyw 3 Legged Thing Winston 2.0 + głowica Airhed Pro Lever brązowy
statyw 3 Legged Thing Winston 2.0 + głowica Airhed Pro Lever brązowy
statyw 3 Legged Thing Winston 2.0 + głowica Airhed Pro Lever szary
statyw 3 Legged Thing Winston 2.0 + głowica Airhed Pro Lever szary
statyw 3 Legged Thing Ray Bronze Carbon + głowica Airhed VU
statyw 3 Legged Thing Ray Bronze Carbon + głowica Airhed VU
statyw 3 Legged Thing Ray Grey Carbon + głowica Airhed VU
statyw 3 Legged Thing Ray Grey Carbon + głowica Airhed VU
statyw 3 Legged Thing Legends Bucky Bronze z głowicą Airhed VU
statyw 3 Legged Thing Legends Bucky Bronze z głowicą Airhed VU
statyw 3 Legged Thing Legends Bucky Grey z głowicą Airhed VU
statyw 3 Legged Thing Legends Bucky Grey z głowicą Airhed VU

Wybrane przez klientów

Klienci którzy kupili ten produkt wybrali również:
Manfrotto ML 264
Manfrotto ML 264
Canon osłona EW-73 II
Canon osłona EW-73 II
tło małe polipropylenowe 1,6X10m żółte
tło małe polipropylenowe 1,6X10m żółte
lampa LED Fomei Fresnel RGB 200F
lampa LED Fomei Fresnel RGB 200F

Informacje o kosztach dostawy

sposób dostawy koszt
Odbiór osobisty
odbiór w sklepie, płatność w sklepie 0 PLN
odbiór w sklepie, przedpłata 0 PLN
zakup ratalny lub leasing w sklepie 0 PLN

Przesyłki kurierskie, firma UPS Polska
raty lub leasing wysyłkowo 17 PLN
kurier przedpłata 17 PLN
kurier za pobraniem do 5000 zł 25 PLN
kurier za pobraniem od 5000 zł do 10000 zł 45 PLN

Przesyłki pocztowe (tylko do kwoty 799)
inpost kurier przedpłata 12 PLN
inpost kurier za pobraniem19PLN

Przesyłki paczkomat (tylko do kwoty 799)
paczkomat przedpłata12PLN
paczkomat za pobraniem14PLN

Przesyłki zagraniczne
przesyłka zagraniczna 99 PLN
Powyższe ceny dotyczą wysyłek krajowych o standardowych rozmiarach i wadze do 30 kg czyli około 95% produktów dostępnych w naszym sklepie. Przy niestandardowych przesyłkach oraz przy zamówieniach na większą liczbę produktów lub produkty o większych gabarytach (np. statywy, sprzęt studyjny, tła fotograficzne), koszt dostawy może stanowić wielokrotność kosztu dostawy dla przedmiotu oznaczonego jako przedmiot o dużym gabarycie. W takim przypadku koszt ten, jako jednostkowy, zazwyczaj oznaczony jest wyraźnie w karcie produktu aby można go było obliczyć przed wysłaniem zamówienia. Koszt ten może nie być naliczany przez koszyk, który nalicza wyłącznie koszty standardowych wysyłek. Dokładne podsumowanie kosztów wysyłek, przed wysłaniem zapotrzebowania, można w takim przypadku uzyskać kontaktując się z naszą firmą.

W przypadku dostaw o wysokich kwotowo pobraniach (powyżej 10 tys. zł.) przesyłki wysyłamy rozdzielone na kilka paczek w jednodniowych odstępach czasu, o ile jest taka możliwość. Każda z paczek płatna jest osobno według cennika. Spowodowane jest to ograniczeniem kwoty jaką kurier może od Państwa pobrać. W tym przypadku koszyk podaje cenę za paczkę jednostkową. Jeżeli nie ma możliwości rozdzielenia na kilka paczek, płatność odbywa się przelewem na konto.

W przypadku niektórych produktów, szczególnie o dużym gabarycie, zlecamy wysyłkę bezpośrednio do klienta z magazynu zewnętrznego aby nie produkować kosztów logistycznych i przyspieszyć dostawę. Oczywiście uprzedzamy o tym klienta wcześniej i pobieramy zgodę na przekazanie danych niezbędnych do realizacji zamówienia.

W przypadku przesyłek niestandardowych, gdyby gabaryt nie pozwalał na nadanie przesyłki danym przewoźnikiem, otrzymają Państwo od nas informację do decyzji co do zmiany przewoźnika.

Uwaga, w przypadku wysyłek kurierskich istnieje możliwość:
 • zmiany adresu doręczenia po nadaniu przesyłki
 • zmiany daty doręczenia po nadaniu przesyłki
 • opcjonalnie możliwości odbioru w punkcie - nie musisz już czekać na kuriera
Aby skorzystać z usługi należy zarejestrować się na stronie spedytora i przeczytać szczegółowe instrukcje.

Opłaty za płatności.

Koszty dostaw i ceny produktów nie obejmują opłat pobieranych przez firmy zewnętrzne za ewentualne płatności typu paypal czy też płatność kartą, jeśli zostanie ona wybrana przez klienta. Koszty takiej płatności podawane są indywidualnie w momencie jej realizowania, przed realizacją, do akceptacji. Informacje o ich wysokości podane są zawsze przy wybranej metodzie płatności i dostępne są przed wysłaniem zamówienia. Wynoszą one odpowiednio:

Dla płatności metodą PayPal dodatkowo 3% wartości zamówienia.
Wysyłki zagraniczne.

Wysyłki zagraniczne realizujemy wyłącznie do wymienionych poniżej krajów w opcji przedpłata: Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Koszty zwrotu.

W przypadku odstąpienia od umowy, towary wysyłane kurierem często nie mogą być odesłane zwykłą przesyłką pocztową, ze względu na duże gabaryty lub/i konieczność ubezpieczenia. W związku z tym koszt odesłania towaru może być wyższy niż zwykła przesyłka pocztowa.
Foto-Net sklep fotograficzny
ul. Krasińskiego 6
43-300 Bielsko-Biała

telefony:
884-839-839
537-878-880

(opłata w/g stawek Twojego operatora, nie są pobierane opłaty dodatkowe)

info@foto-net.pl
sklep.fotonet@gmail.com
Akceptujemy płatności kartą.

Informacja: wykorzystujemy pliki cookies w celach obsługi procesu zamówienia. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia. Więcej informacji w terminalu informacyjnym.

Nasze autoryzacje
nasze autoryzacje